Besedy

Cestovatelské besedy & výstavy

Líbí se Vám mé fotografie? Měli by jste zájem o prezentaci s vyprávěním z různých míst ve světě, které jsem navštívil? Nebo třeba o výstavu mých fotografií? V tom případě mě neváhejte kontaktovat.

K dnešnímu dni jsem navštívil kolem 60 zemí po celém světě. Kromě již dříve navštívených zemí jsem se nedávno vrátil z mé cesty z Evropy do Číny (ve stopách Hedvábné stezky), která se nakonec protáhla na dobu dva a půl roku. Stala se tedy cestou kolem světa (ukončil jsem ji v Jižní Americe). Cestu z Evropy do Singapuru jsem absolvoval výhradně pozemními prostředky (pěšky, stopem, autobusem, vlakem a podobně). Tímto způsobem jsem pokračoval i ve zbývajích částech mé cesty výjma vybraných přeletů mezi kontinenty.

Do mých přednášek se snažím zakomponovat fotografie různých žánrů z prezentované oblasti. Mým cílem je se co nejvíce vyhnout zeměpisným, geografickým a vlastně všem informacím a datům, které si dnes může každý najít kdekoliv na internetu. Rád lidem zprostředkovávám zážitky a zkušenosti ze zemí, které jsem měl možnost navštívit. Vždy ocením, pokud prezentace není pouze “one man show”, ale zapojí se i posluchači se svými dotazy.

Jak mne můžete kontaktovat?
  1. E-mailem (prosím nezapomeňte uvést Váš kontaktní email nebo telefonní číslo)
  2. Telefonicky na čísle: +420 606 845 013

Aktuality

Termíny přednášek & výstav

Přednáška: “Toulání po Hedvábné stezce” (4. březen 2016 od 18hodin / Břehy u Přelouče) – Pozvánka

Přednáška: “Cestou necestou přes Jihovýchodní Asii” (7 . květen 2016 od 18:30 / Kolín) – Pozvánka

Výstava: Dva a půl roku na cestě “Kolem světa” (Červen 2017 / Informační centrum Hradec Králové)

Mapa zemí, které jsem navštívil